Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Vállalatértékelés magyar számviteli környezetben

Ár:
3.420 Ft
Elérhetőség: Jelenleg nem rendelhető
Várható szállítási díj: 1.250 Ft
Vállalatértékelés módszertana
Ide kattintva olvass bele a kiadványba!
Menny.:db
Kívánságlistára teszem

Tartalom és kiadási információk

A vállalatértékelés területe Nyugat-Európában és az Egyesült államokban már évtizedek óta önálló tudományágnak minősül. Nálunk ez a terület még igencsak gyerekcipőben jár. Ennek tudható be, hogy Magyarországon nem áll rendelkezésre olyan szakirodalom, amely ezt a témát a magyar viszonyokra leképezve mutatja be. Dr. Takács András a Pécsi Tudomány Egyetem adjunktusa ezt a hiányt kívánta pótolni, mikor Vállalatértékelés magyar számviteli környezetben című munkáját elkészítette 2009-ben. A kiadvány 2015-ben megjelent, átdolgozott változata egy új fejezettel is kiegészült, amely a Márkaértékelésről szól.

A könyvet olvasva egységes rendszerbe foglalva megismerhetjük a vállalatértékelés módszereit, valamint azok magyar számviteli rendszerben történő alkalmazását.
Nem csak hallgatóknak, de már gyakorló pénzügyi – gazdasági szakembereknek, menedzsereknek és érdeklődő laikusoknak is ajánljuk, hiszen átfogó ismeretet szerezhetnek erről az egyáltalán nem elhanyagolható területről.

Kiadás éve 2015
Méret B/5
Oldalszám 220
Kötés típusa puhatáblás, ragasztókötött

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!